شنبه 23 تیر 1403

درباره سایت

درباره سایت

سایت نوشته های هوشمند به عنوان یک سایت در زمینه فناوری و علم، اخبار، مقالات و اطلاعات مرتبط با دنیای فناوری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سایت شامل اخبار جدیدترین فناوری‌ها، تحولات علمی، مقالات تخصصی، آموزش‌های مرتبط با فناوری و بسیاری از موضوعات دیگر مرتبط با فناوری است.

با دنبال کردن ، می‌توانید با دستاوردها، تحولات و رویدادهای مرتبط با فناوری آشنا شوید و همچنین با تحولات صنعت فناوری، رویدادهای مهم و نکات کلیدی مطلع شوید. همچنین با دسترسی به مقالات و آموزش‌های موجود در این سایت، می‌توانید مهارت‌های جدیدی در زمینه فناوری کسب کنید و به روز بودن خود را در این زمینه حفظ کنید.

دسترسی سریع

پربازدیدترین

در میان توسعه فناوری وسایل نقلیه هوایی ، توسعه اتومبیل های پرنده بدون سرنشین مشکل ترین هستند ، زیرا ایمنی آنها حیاتی است. با این حال ، هنوز بسیاری از شرکت ها متعهد به ترویج این برنامه شهری هستند ،

یک شرکت استارتاپی ژاپنی ، Sky Drive Inc ، اولین پرواز آزمایشی عمومی را با حضور افرادی که در هواپیمای SD-03 SkyDrive پرواز داشتند ، انجام داده است. این اتومبیل پرنده که ابعادی کوچک دارد و احتمالاً برای کاهش وزن خود است ، به هشت پروانه و دو صندلی مجهز می شود. این هواپیما می تواند به صورت عمودی پرواز کند و حداکثر سرعت آن در حدود 31 مایل در ساعت باشد.