شنبه 23 تیر 1403

درباره سایت

درباره سایت

سایت نوشته های هوشمند به عنوان یک سایت در زمینه فناوری و علم، اخبار، مقالات و اطلاعات مرتبط با دنیای فناوری را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. این سایت شامل اخبار جدیدترین فناوری‌ها، تحولات علمی، مقالات تخصصی، آموزش‌های مرتبط با فناوری و بسیاری از موضوعات دیگر مرتبط با فناوری است.

با دنبال کردن ، می‌توانید با دستاوردها، تحولات و رویدادهای مرتبط با فناوری آشنا شوید و همچنین با تحولات صنعت فناوری، رویدادهای مهم و نکات کلیدی مطلع شوید. همچنین با دسترسی به مقالات و آموزش‌های موجود در این سایت، می‌توانید مهارت‌های جدیدی در زمینه فناوری کسب کنید و به روز بودن خود را در این زمینه حفظ کنید.

دسترسی سریع

پربازدیدترین

tesla e-bike
tesla bike

تسلا فناوریهای پیشرفته ای را به دنیای خودرو وارد کرده است تا حمل و نقل کارآمد ، ایمن و راحت باشد. موتورهای برقی ، باتری های کارآمد ، سخت افزار/نرم افزار پیشرفته یا این واقعیت که تسلا هدایت حرکت خودران را بر عهده دارد نشان می دهد که این شرکت تغییرات زیادی را ایجاد کرده است. در همین راستا ، مفهوم تسلا مدل B توسط کندال ترنر ، رویکرد پیشرفته تسلا را در دسته دوچرخه به ارمغان می آورد.

مدل B پلی بین دوچرخه های معمولی و وسایل نقلیه جاده ای ایجاد می کند ، با طرحی که مانند خودروها ایمن تر ، کارآمدتر و کم مصرف تر است. قاب براق مدل B مجهز به سنسورهایLiDAR  در جلو ، پهلو و عقب است که محیط اطراف را اسکن می کند تا حبابی محافظ در اطراف سوار ایجاد شود و هرگونه مانع را هشدار می دهد. هر چرخ دارای موتور اختصاصی خود است و سیستم دوچرخ محرک مدل B را تشکیل می دهد. اسپوک چرخ ها با کمک فنر جایگزین می شوند و به شما کمک می کند تا سواری شما هموار شود.

بدنه دوچرخه با فرمان و پدال یکپارچه شده است. فرمان ها به طور مستقل نمی چرخند ، بلکه نیرو را تشخیص می دهند و به شما این امکان را می دهد که به سادگی با اعمال نیروی بیشتر در یک طرف خاص بچرخید. چرخ جلو به طور مستقل بر اساس ورودی نیروی دسته می چرخد. مدل B همچنین دارای ویژگی خلبان خودکار است که به هوش مصنوعی دوچرخه اجازه می دهد تا با استفاده از سنسورهای متعدد روی بدنه آن ، مانور ایمن دوچرخه را به کار گیرد. یک نمایشگر صفحه تخت دربدنه دوچرخه قرار می گیرد و به شما امکان می دهد تا وضعیت دوچرخه را ببینید و همچنین ناوبری را برای خود یا برای حرکت خودکار تسلا تنظیم کنید. مدل B از ترکیب رنگی سفید و مشکی استفاده می کند .

tesla bike
tesla e-bike
دو موتور مستقل به کاربر این امکان را می دهد که از هر تپه ای بالا برود یا از موقعیت های خطرناک خارج شود. این دوچرخه دارای استقلال کامل است تا کاربر را از خطر دور کرده یا بدون زحمت او را به مقصد برساند.
tesla ebike
tesla e-bike
tesla e-bike
tesla e-bike
tesla e-bike
tesla e-bike